Profesyonel Tartı Sistemleri

Endüstriyel Teraziler

Ağır hizmet tipi basküller fonksiyonları ve ebatları ile sektöre özel, firmaya özel ürün olabilmektedir. En zor koşullarda çalışma özelliğine sahip cihazlardır.

HANA indikatörlerin, basit tartım terazilerden, ambalaj ve dozajlama gibi endüstriyel uygulamalara kadar geniş kullanım alanları vardır. İndikatörler yük hücreleri ölçümleri için çevirici görevi yapmaktadır.

Hana indikatörlerin, basit tartım terazilerinden, ambalaj ve dozajlama gibi endüstriyel uygulamara kadar geniş kullanım alanları vardır. İndikatörler yük hücreleri ölçümleri için çevirici görevi yapmaktadır.

Birden fazla yük hücresinin birbirine bağlanması görevini üstlenirler. Hana bağlantı kutuları IP68 koruma sınıfına sahiptir.

Manuel veya elektirik gücüyle çalışan paletlere yüklenmiş yükleri hidrolik pompa gücüyle kaldırarak taşımaya yarayan cihazlardır. Fabrika ve depolarda yüklerin taşınması, depolanması, istiflenmesi veya sevk edilmesi gibi işlerde fonksiyonel olarak kullanılabilmektedir.

Havada tartım yapan çengel basküller çeşitli hayvan gövdelerinin askıya alınarak tartım olanağı sağlar.

Yük hücresi, bir kuvveti elektirik sinyali haline dönüştürmek için kullanılan dönüştürücüdür. OIML ve NTEP sertifikalı HANA marka yük hücreleri, modele göre IP66 ve IP68 koruma sınıfına sahiptir.

Kompakt ve modül termina yazıcılar