Profesyonel Tartı Sistemleri

Perakende Teraziler

Kefe üzerine ağırlığın konulması ve ürün fiyatının tuşlanarak tutarın hesaplanması temel kullanımına sahip cihazlardır. Bakkallar, marketler, kuruyemişçiler, pazarcılar, kasaplar, manavlar, şarküteriler vs vs tarafından kullanılmaktadır.

Sektöre uygun şekilde dizayn edilmiş özel kefesine konulan ürünlerin ağırlığının görülmesi üzerine bir kullanıma sahiptir. Balık pazarlarında, taze meyve sebze satış ve kontrol noktalarında tercih edilmektedir.

Fiyat hesaplamak veya ağırlığı kontrol etmek isteyen ticarei işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Üretim, satış veya kontrol gerektiren bir çok noktada geniş bir kullanıma sahiptir.

Basit tartım amaçlı kullanımına sahip cihazlardır. Ağırlığın kontrolü veya belirlenmesi amacına uygun farklı sektör ve alanlarda kullanılmaktadır.

Sayılması vakit alabilecek ürünlerin adetlerinin hızlı bir şekilde belirlenmesi amacına uygun bir kullanıma sahiptir. Düğme, vida, civata, plastik parçalar gibi sayılabilecek her şey cihaz tarafından sayılabilmektedir.

Soğuk et, jambon, salam, sosis, pastırma, balık ve peynir çeşitlerinin kesimi için kullanılan profesyonel makinalardır. Market, şarküteri ve gıda üreticileri tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir.