Profesyonel Tartı Sistemleri

Hakkımızda

Temelleri 1987 yılında atılan HANA, gelişimin hep bir adım önünde giderek sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en başarılı terazi firmalarından biri haline geldi. Tüm faaliyetlerinde uluslararası standartlara uyum ve sürekli gelişim amacını gözeten HANA, üretiminin %30’unu ihraç ederek ülkesinde yakaladığı başarıyı dünyada da yakalama hedefine adım adım ilerliyor.​

HANA, yurt içinde 550’den fazla bayi ağı, 300’den fazla servis ağı kurulumu gerçekleştirmiştir. Kaliteli ürün üretmek kadar bu ürünün müşteriye sunulmasının da önemli olduğuna inanan HANA, içeride kurduğu kurumsal yapıyı en iyi temsil edecek kurumsal kimlikle yenilendi. Satış sonrası destek için, müşteri ilişkileri ve teknik destek departmanında yeni düzenlemeleregidildi. Yurt içinde ve yurt dışında pazarlama ağı genişletildi. Müşteri odaklılık kavramı esas alınarak üretim ve pazarlamada kusursuz müşteri memnuniyeti benimsendi.

HANA olarak var olduğumuz günden bu yana yaratıcı ve özgün fikirlere değer veriyoruz. İnovasyonu; yönetilen, faydaları ölçülebilen, sürdürülebilir ve rekabette hep bir adım önde olmamızı sağlayan bir kurum kültürü olarak görüyor ve bunu sistematik olarak geliştirmek için sürekli çalışıyoruz. İnovasyonu görev tanımlarından bağımsız olarak, tüm iş süreçlerimize yansıtıyor, günlük yaşamımızın bir parçası olarak görüyoruz. Başarılı inovasyonun, tüketicinin gerçek ihtiyacına cevap veren en yaratıcı çözüm olduğuna inanıyoruz. Hayata, çevremize, ürünlerimize tüketici gözüyle bakarak, fikirden ürüne giden yolculuğun her aşamasına inovatif yaklaşımlarımızı yansıtıyoruz.

Yüksek teknolojide üretim yapan modern yüzü ve eşsiz tasarım çizgisi ile HANA, yenilikçi, öncü, değişime açık, kaliteden ödün vermeyen, her zaman güvenilir çizgisi ile sektöre yön vermeye devam edecek.